СТАТЬИ

УКРАДЕННЫЕ АВТОНОМЕРА ИЩУТ СВОИХ ВЛАДЕЛЬЦЕВ!

суббота, 9 декабря, 2017 - 10

В редакцию газеты «Дорожный контроль. Одесса» обратились читатели с необычной находкой. Гражданин возле рынка нашел сверток с металлическими пластинами. Когда развернул выяснил, что около 7 штук автономеров хранились в одном месте.

Уже более двух лет, после реформы МВД, в городе участились кражи автономеров. Изначально работники МВД заявляли, что данное деяние не является уголовным правонарушением, но, когда подобное воровство схлынуло на каждом квартале города они признали истину, стали вносить ведомости уголовного правонарушения в ЕРДР. Но из-за лености и не квалифицированности такие ЕРДР стали в разы увеличиваться. Что повлекло за собой людское негодование.

На сегодняшний день воры чувствуют полную безнаказанность, можно сказать защиту самих правоохранителей и в полный рост продолжают свои проступки. Дошло до того, что воры уже не спешат вернуть украденное, главное получить деньги на счет, то ли мобильный, то ли карточный.

В редакцию газеты поступает каждую неделю по 10 звонков о воровстве автономером, звонят за советом. После того, как номера украдены, мы можем дать один совет – не платите ворам, делайте дубликаты. Если же ваш номер иностранной регистрации, запаситесь дубликатом заранее.

Будьте внимательны на дороге и взаимно вежливыми с работниками полиции, помните – они работают для нас.

БЕЗПОМОЩНАЯ ПОЛИЦИЯ ОДЕССЫ. ШЛАГБАУМ В КУРОРТНОЙ ЗОНЕ. ЗАКОННЫЙ ЛИ ОН? (ВИДЕО, ФОТО, ДОКУМЕНТ)

суббота, 3 июня, 2017 - 14

С 29 апреля 2017 года в Одессе, при въезде на пляж Ланжерон, неизвестные люди установили шлагбаум. В первые же дни мы выяснили, что шлагбаум установили с целью одурачить жителей города и приезжих. И косвенно к данному устройству имеет отношение депутат Одесского городского совета от правящей партии «Доверяй делам», Лозовенко Марина Константиновна. Об этом мы выпустили наши расследования в видео материале.

Начальник Ланжероновского ОП Панфилов Сергей Александрович

Менее месяца понадобилось, чтобы негласного руководителя шлагбаума, Лозовенко М. К. вывести из себя. 30 мая 2017 она не выдержала финансовых потерь и указала своим подчиненным не пропускать представителей Дорожного контроля. Одесса бесплатно с пляжа. Позиционируя данное вымогательство как услугу автостоянки, депутат нашла подставное лицо, Кушнир Наталью Геннадиевну, оформила на нее договор аренды в КП «Одессатранспарксервис», не вдаваясь в подробности, что данная структура влияет на парковки в городе, то, о чем многие не задумываются, Лозовенко М. К. захватила дорогу общественного пользования, за что считает, что должна собирать деньги с водителей, с той категории граждан, которых возможно шантажировать средством шлагбаума и не выпускать при выезде с моря.

Начальник Приморского ОП Остроглядов Александр Иванович

Шлагбаум был несколько поврежден журналистом, на что Лозовенко М. К. ответила заявлением в полицию, а те, в свою очередь, открыли уголовное производство по ст. 296, ч 1 (хулиганство). Задержали журналиста, попытались изъять автомобиль. У банды полиции под «приказом» депутата ничего не вышло. И журналиста отпустили и машину упустили. Ну, это как полагается в «импотентной структуре».

После данного беспредела мы инициируем акцию по написанию заявлений в правоохранительные органы. Просим всех зрителей и читателей содействовать и подать заявления в отделения полиции по месту регистрации. Образец заявления прилагается:

                                                                                   Начальнику Приморского ОП в г. Одесса

                                                                                   ГУНП в Одесской области

                                                                                   Остроглядову А. И.

                                                                                   Булгару Алексея Борисовича

                                                                                   21.03.1977 г. р.

                                                                                   65000, г. Одесса, ул.

                                                                                   Телефон:

 

                                                           ЗАЯВЛЕНИЕ

                                                          о преступлении

                                             (в порядке ст. 214 УПК Украины)

Прошу Вас внести в ЕРДР по статьям 189, 190 УК Украины, а также по другим статьям, указанным в заявлении, выдать выписку из ЕРДР, признать потерпевшим по факту вымогательства мошенническим путем, неизвестными лицами, которые установили на пляже Ланжерон шлагбаум и требуют от граждан одной категории, водителей легковых транспортных средств, за проезд по дороге общего пользования, денежные средства, ограничивая свободу передвижения.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ у своєму узагальненні від 01.01.2016 року «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування», роз’яснив, що КПК дійсно передбачає внесення до ЄРДР відомостей на підставі заяв та повідомлень про кримінальне правопорушення, а не будь-яких заяв, які надходять до органів досудового розслідування при здійсненні ними своїх повноважень. Разом з тим слід враховувати, що на цьому етапі розвитку правових відносин щодо ймовірного вчинення діяння, відповідальність за яке встановлена КК, не достатньо об’єктивних даних навіть для попередньої констатації наявності або відсутності ознак складу злочину. Саме тому апелювати на цьому етапі до положень ст. 2 КК України, яка визначає підставу кримінальної відповідальності, недоцільно.

Отже, якщо зі звернення особи вбачається, що вона порушує перед органом досудового розслідування питання про вчинення кримінального правопорушення, ініціюючи здійснення ним дій, визначених КПК України, то навіть за умови, що результати аналізу наведених особою відомостей свідчать про відсутність ознак складу злочину, такі відомості мають бути внесені до ЄРДР з подальшим закриттям кримінального провадження відповідно до ст. 284 КПК України.

01.06.2017 г.                           _________________                                             Булгару А. Б.

Таким образом, заставить правоохранительные органы работать в полном объеме.

Будьте взаимно вежливыми с работниками полиции, помните – они работают для нас.

 

ВОДИТЕЛЮ В ПОМОЩЬ. САМОУЧИТЕЛЬ ОБЖАЛОВАНИЯ ПОСТАНОВЛЕНИЙ. Урок ІІІ

воскресенье, 11 декабря, 2016 - 10

Урок ІІІ.

Как обжаловать постановление по статье 126, ч. 1 КУоАП.
Образец иска:

                                        ДО ПРИМОРСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ

                                        міста ОДЕСИ

                        Позивач:  Булгару Олексій Борисович

                                        65000, м. Одеса, вул.

                                        Тел.

                    Відповідач:  працівник управління патрульної поліції у м. Одесі

                                        Сафронюк Павло Віталійович

                                        Адреса роботи: 65114 м. Одеса, вул. Корольова, 5

                                        Адреса мешкання: м. Одеса, вул. Комарова, 10/ 3, кв. 26

                                        Інші відомості невідомі

          

                                         АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

                                      про скасування постанови в справі

               про адміністративне правопорушення  серії ПС2 №116403 від 26.08.2016 року

 

26 серпня 2016р.,  приблизно о 14 годині 00 хвилин   позивач керуючи автомобілем  Вольво В 40  ______________, був зупинений працівником поліції,  який попросив  надати реєстраційний документ на транспортний засіб.                 

26.08.2016 о 14:00 відносно мене було винесено постанову у справі про адміністративне правопорушення серії ПС2 №116403 інспектором патрульної поліції 2 роти 2 батальйону управління патрульної поліції м. Одеси департаменту патрульної поліції лейтенантом поліції Сафронюком Павлом Віталійовичем. В постанові вказано, 26 серпня 2016 року о 13:50 в м. Одеса, пр.-т Олександрівський, 9 здійснив проїзд перехрестя на заборонений (червоний) сигнал світлофора, не пред’явив св.-во про реєстрацію та поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, чим скоїв адміністративне правопорушення передбачене частиною 1 статті 126 КУпАП.

З постановою категорично не погоджуюсь, правил дорожнього руху не порушував.

Суть справи:

26 серпня 2016 року я рухався по Олександровському проспекту від вул. Єврейська у напрямку до вул. Буніна. Перетнувши перехрестя з вул. Жуковського позаду почув у гучномовець зупинення мого транспортного засобу. Виконуючи вимогу поліцейського я зупинився біля лівого краю проїзної частини. До мене підійшов інспектор патрульної поліції, який назвався Сафронюк Павло Віталійович, згідно з службовим посвідченням №004605, рядовий міліції, який назвав мені причину зупинки «проїзд на заборонений, червоний сигнал світлофору». На що я йому повідомив, що у напрямку мого руху по проспекту Олександровському, на перехресті вул. Жуковського немає геть світлофору. Він заявив, що це моя думка та запросив надати водійське посвідчення та реєстраційні документи. Після неодноразового прохання надати мені можливість довести до патрульного поліцейського мою невинуватість у скоєнні правопорушення, тобто прослідкувати на перехрестя та побачити відсутність світлофору та надання додаткових доказів, що передбачено ст. ст. 258, 268 КУпАП, інспектор Сафронюк П. В. відмовив мені у моїх клопотаннях, відмовив у ознайомленні з матеріалами справи, не роз’яснив мені моїх прав передбачених статтями 63 Конституції України та 268 КУпАП та почав складати постанову. Нехтуючи моїми конституційними правами патрульний поліцейський перевищував владу та неодноразово надав мені зрозуміти, що він буде це робити навмисно, а я можу оскаржити його дії у суді та вище стоячому керівництву. Тобто, користуючись своїм повноваженням, інспектор Сафронюк П. В. незаконно зупинив мій транспортний засіб та навмисно, безпідставно, необґрунтовано виніс постанову. Але це не останнє порушення Саронюка П. В. Він, не чекаючи на мене для за читання постанови та роз’яснення прав на оскарження та обов’язків оплати постанови про адміністративне правопорушення, згідно КУпАП, без надання під підпис покинув місце зупинки, не оголосивши постанову про адміністративне правопорушення. Він втік на службовому автомобілі навіть коли я наздогнав його та попросив надати мені постанову під підпис для оскарження, він мені відмовив.

Усі вище описані події фіксувались на відео камеру. Відео доказ надам при розгляді адміністративного позову.

ЩОДО ПОРУШЕННЯ МОЇХ ПРАВ:

Конституція України, стаття 19, Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

При оформленні поліцейськими патрульної поліції матеріалів про адміністративні правопорушення  у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі вони користуються окрім норм КУпАП, також  «ІНСТРУКЦІЯ з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі 07.11.2015  № 1395» (надалі «Інструкція»). Частиною 1-10 розділу третього та четвертого «Інструкції» встановлений порядок розгляду інспектором адміністративної справи (у тому числі і на місці виявлення правопорушення):

III. Розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

1. Справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення, за місцем проживання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за місцем реєстрації транспортного засобу та на місці вчинення адміністративного правопорушення.

4. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, користується правами, визначеними у статті 268 КУпАП.

5. Поліцейський під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання:

1) чи належить до її компетенції розгляд цієї справи;

2) чи правильно складено протокол (якщо складання протоколу передбачено КУпАП) та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення;

3) чи повідомлено належним чином осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду (якщо справа не розглядається на місці);

4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали, які потрібні для вирішення справи;

5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.

9. Розгляд справи розпочинається з представлення поліцейського, який розглядає цю справу. Поліцейський, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз’яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов’язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення (якщо складення протоколу передбачається КУпАП), заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання. Під час розгляду справи потерпілого може бути опитано як свідка.

10. Поліцейський оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

13. Поліцейський, розглядаючи справу про адміністративне правопорушення, залежно від установлених обставин зазначає у рішенні про наявність або відсутність вини конкретної особи у його вчиненні та за результатами розгляду справи по суті на підставі статті 247 КУпАП приймає рішення щодо закриття справи про адміністративне правопорушення у зв’язку із закінченням строків, передбачених статтею 38 КУпАП.

IV. Постанова по справі про адміністративне правопорушення

1. Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, поліцейський виносить постанову по справі про адміністративне правопорушення.

        5. Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи (стаття 285 КУпАП). Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається поштою рекомендованим листом особі, стосовно якої її винесено.

Інспектору патрульної поліції Сафронюку П. В. було пред’явлено водійське посвідчення, реєстраційний документ на авто та страховий поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, але не дивлячись, що реєстраційний документ був наданий працівнику поліції, 26 серпня 2016 р. у відношенні позивача була винесена постанова у  справі про адміністративне правопорушення  серії ПС2 №116403 та на  позивача було накладено адміністративний штраф у розмірі 425 грн.

Згідно ст. 289 КУпАП, скаргу  на  постанову  по    справі    про    адміністративне правопорушення  може  бути  подано  протягом  десяти  днів  з  дня винесення постанови, а щодо постанов по справі про адміністративні правопорушення  у  сфері  забезпечення  безпеки дорожнього руху, у тому  числі  зафіксовані в автоматичному режимі, - протягом десяти
днів  з  дня вручення такої постанови. В разі пропуску зазначеного строку  з  поважних  причин  цей  строк за заявою особи, щодо якої винесено   постанову,   може  бути  поновлено  органом  (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу.

Постанова була отримана 29 серпня 2016 року в управлінні патрульної поліції у м. Одеса.

З зазначеною постановою позивач не згоден та вважає що вона підлягає скасуванню з наступних підстав:

Згідно п.п. «б» п.2.1. ПДР України, водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі реєстраційний документ на транспортний засіб.

Згідно ст.126 КУпАП, керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка"),

 -тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

            Згідно ч.1 ст. 258 КУпАП протокол не складається в разі вчинення адміністративних правопорушень, розгляд яких віднесено до компетенції Національної поліції та адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі.

Під час складання постанови про адміністративне правопорушення, Позивач вважає, що були порушені його права: не з’ясовано чи є у діях позивача склад адміністративного правопорушення, чи винна дана особа у його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, не роз’яснені права і обов'язки особи, що притягалась до адміністративної відповідальності, а також не з’ясовані інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Відповідачем не враховано, що в діях Позивача був відсутній склад адміністративного правопорушення.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням є протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Згідно ч. 2 ст. 71 КАСУ, відповідач, який заперечує проти адміністративного позову і на якого покладається тягар доказування правомірності свого рішення повинен  довести суду правомірність своїх дій та винесеного ним рішення.

Таким чином, в діях позивача  не має вини ні в формі умислу, ні в формі необережності, та вони не утворюють складу адміністративного правопорушення. Дії позивача не порушували прав інших осіб, не перешкоджали руху інших транспортних засобів, не створювали аварійної обстановки та не призвели до заподіяння шкоди.

КАС України, Стаття 69. Поняття доказів

1. Доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

З метою забезпечення дотримання прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності індивідуалізації її відповідальності та реалізації вимог статті 245 КУпАП уповноважений орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов’язаний з’ясувати:чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна ця особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, а також інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. При накладені стягнення необхідно враховувати характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність (частина друга статті 33 КУпАП).

КУпАП, Стаття 245. Завдання провадження в справах про адміністративні правопорушення 
Завданнями провадження  в   справах    про    адміністративні правопорушення  є:  своєчасне,  всебічне,  
повне   і    об'єктивне з'ясування  обставин  кожної  справи,  вирішення  її   в    точній відповідності   з   законом,   
забезпечення   виконання  винесеної постанови,  а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню 
адміністративних   правопорушень,   запобігання   правопорушенням, виховання   громадян   у   дусі   додержання   
законів,  зміцнення законності.
Стаття 268. Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності 
Особа,  яка притягається до адміністративної відповідальності має  право:  знайомитися  з  матеріалами справи, 
давати пояснення, подавати   докази,   заявляти   клопотання;  при  розгляді  справи користуватися  юридичною  
допомогою  адвоката,  іншого  фахівця  у галузі  права,  який  за  законом  має  право  на надання правової 
допомоги  особисто  чи  за  дорученням  юридичної особи, виступати рідною  мовою  і  користуватися  послугами  
перекладача,  якщо  не володіє  мовою,  якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі.  Справа про 
адміністративне правопорушення розглядається в присутності    особи,   яка   притягається   до   адміністративної 
відповідальності.  Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто   лише  у  випадках,  коли  є  дані  
про  своєчасне  її сповіщення  про  місце  і  час  розгляду  справи і якщо від неї не надійшло клопотання про 
відкладення розгляду справи. 
У наведених положеннях КУпАП визначено систему правових механізмів щодо забезпечення дотримання прав 
особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, на стадії розгляду уповноваженим органом 
(посадовою особою) справи про адміністративне правопорушення, зокрема, з метою запобігти безпідставному 
притягненню такої особи до відповідальності. Водночас вказані положення є законодавчими гарантіями 
об’єктивного і справедливого розгляду справи про адміністративне правопорушення.

У даному випадку було порушене вищезазначений порядок розгляду справи до винесення постанови: не роз’яснені права, не надана можливість – скористатись наявними правами особою, яка притягується до адміністративної відповідальності, ознайомитись з існуючими по справі доказами та не були розглянуті заяви та пояснення самого Булгару О. Б. (доказів не надано). Після винесення постанови, вона не була оголошена. В постанові Булгару О. Б. зазначив, що права не роз’яснювали, зі статтями не ознайомили. Немає доказів технічних засобів про проголошення постанови та вручення її під розпис чи після. Розписка про роз’яснення прав також повинна була бути відібрана з початку розгляду справи, а не після винесення постанови. У разі відмови у наданні такої розписки інспектор повинен був зазначити про роз’яснення прав та відмови до винесення постанови. Також, інспектором повинно було б під відеозапис роз’яснивши права та повідомивши про те, яка справа розглядається з’ясувати чи є клопотання та розглянути їх, оголосити про існуючи докази – свідків, потерпілих, відеозапис – якщо такі докази є, заслухати пояснення і лише після цього повідомляти про закінчення розгляду справи та виносити постанову, про що повідомити особу, яка притягується до адміністративної відповідальності. Усе вищенаведене у сукупності підтверджує порушення моїх прав при розгляді інспектором патрульної поліції Сафронюк П. В. адміністративної справи та є безумовною підставою для скасування постанови про адміністративне правопорушення серії ПС2 №116403 від 26.08.2016 року.

            Згідно зі ст. 8 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Статтею 280 КУпАП України встановлено, що орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні.    

Згідно п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду від 23.12.2005 року № 14 «Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті» встановлено, що зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим ст.ст. 283, 284 КУпАП. В ній зокрема необхідно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.

Також позивачу не були роз’яснені його права, він був позбавлений скористуватися юридичною допомогою, оскільки постанова була винесена у швидкій формі на місті скоєння адміністративного правопорушення та інспектор заявив, що чекати на представника не буде.

Стаття 285. Оголошення постанови по справі про адміністративне правопорушення і вручення копії постанови 
Постанова оголошується  негайно  після  закінчення   розгляду справи.   Копія  постанови  протягом  трьох  
днів  вручається  або висилається особі, щодо якої її винесено. 
Таким чином, саме інспектор патрульної служби, який розглядає адміністративну справу та виносить 
постанову повинен проводити всю певну процедуру розгляду адміністративної справи, зазначеної у главі 22
Закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних 
транспортних засобів», стаття 21 …. 
21.2. Контроль    за    наявністю   договорів   обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності 
власників  наземних транспортних засобів здійснюється:
Відповідними  підрозділами Національної поліції при складанні протоколів щодо порушень правил дорожнього 
руху ( 1306-2001-п ) та оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод; { Абзац другий пункту  21.2  
статті  21  із змінами, внесеними згідно із Законами N  3565-VI  від 05.07.2011, N 766-VIII від 10.11.2015 } 
21.3. При використанні транспортного засобу в дорожньому русі особа,  яка  керує ним,  зобов'язана мати при 
собі страховий поліс (сертифікат).  Страховий  поліс  пред'являється  посадовим  особам органів, визначених у 
пункті 21.2 цієї статті, на їх вимогу. 
Закон України «Про дорожній рух», Стаття 16. Основні права та обов'язки водія транспортного засобу ……

Водій зобов'язаний:

мати при собі та на вимогу поліцейського пред'являти для перевірки посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, - страховий поліс (сертифікат) про укладення договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;

Законодавець виділив це поняття недарма. 

Закон України «Про національну поліцію», Стаття 32. Перевірка документів особи

1. Поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи, у таких випадках:

2) якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення;

6) якщо зовнішні ознаки особи чи транспортного засобу або дії особи дають достатні підстави вважати, що особа причетна до вчинення правопорушення, транспортний засіб може бути знаряддям чи об’єктом вчинення правопорушення.

Але згідно рішенню Конституційного суду від 26 травня 2015 р., положення частини першої статті 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке передбачає, що "справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення", в аспекті порушеного у конституційному поданні питання необхідно розуміти так, що використане в ньому словосполучення "за місцем його вчинення" визначає адміністративно-територіальну одиницю, на яку поширюється юрисдикція відповідного органу, уповноваженого законом розглядати справу про адміністративне правопорушення.

Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене.

Також згідно Постанові  Пленуму Вищого адміністративного суду України від 23.01.2015 року №2 «Про практику застосування адміністративними судами положень Закону України від 8 липня 2011 року № 3674-VI «Про судовий збір»,  за подання до суду адміністративного позову про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, якою особу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, судовий збір не сплачується у порядку та розмірах, установлених Законом про судовий збір.

Обґрунтованість мого позову буде доведена за допомогою власних пояснень, пояснень Відповідача і пояснень свідка, про допит якого я заявлю клопотання до початку розгляду справи.

Окрім того, суд повинен врахувати необґрунтованість взагалі моєї зупинки, перевірки документів і порушення моїх прав, більш детально про яки мною буде пояснено в судовому засіданні.

На підставі зазначеного та керуючись КУпАП, КАС України –

ПРОШУ:

Скасувати постанову про адміністративне правопорушення від 26.08.2016 року серії ПС2 №116403 
інспектора патрульної поліції м. Одеси  2 роти 2 батальйону лейтенанта поліції Сафронюка Павла 
Віталійовича про притягнення Булгару О. Б. до адміністративної відповідальності за статтею 126, 
ч. 1 КУпАП в зв’язку з відсутністю складу правопорушення.
Додатки:
Копія оскарженої постанови

копія адміністративного позову для відповідача      

«_____» вересня 2016р.                                                                 _______________ Булгару О. Б.

 

В данном процессе было подано письменные пояснения, видео доказательства, фотографиии.

Будьте взаимно вежливыми с работниками полиции, помните – они работают для нас.

 

ПОЛИЦИЯ ОДЕССЫ ПРОИГРАЛИ СУД. ОМЕНА ПОСТАНОВЛЕНИЯ «ПРОЕЗД НА КРАСНЫЙ» (ВИДЕО, ДОКУМЕНТ, ФОТО)

вторник, 13 декабря, 2016 - 17

В сентябре месяце патрульный полицейский Одессы лейтенант полиции Пасечник Алексей Викторович, инспектор  3-ей роты, 3-его батальона, вынес постановление об административном правонарушении в отношении Теплицкой Ольги Васильевны. Алексей Пасечник был уверен в своей правоте, не пытался разъяснить прав водителю, предоставил лист для пояснений, выносил постановление без присутствия привлекаемой, чем нарушил массу статей КУоАП, а также должностную инструкцию «ІНСТРУКЦІЯ з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі 07.11.2015  № 1395».

ПАСЕЧНИК АЛЕКСЕЙ ВИКТОРОВИЧ, лейтенант полиции, 3 рота, 3 батальон

Нарушение полицейскими законов Украины стало уже нормой, обыденностью. Обучаясь по системе: «Чем тупее, тем прав», полицейские не пытаются самообразовываться, поступают, как учат такие же учителя. Уровень образования можно заметить, пообщавшись с инспектором 10 минут. Зачастую это юноши, которые не осознали куда пришли, в голове еще детство, возможно из-за того, что взрослое окружение этих детей не поставили в известность о том, что наступила взрослая самостоятельная жизнь. Не разобравшись в происходящем, дети поступили на службу, а точнее услышали про 8000 гривен, а про ответственность и опасность не расслышали, не пытались вникнуть. И вдруг, оказалось, наступила ответственность, после потраченного времени на обучение. Но упертые и самоуверенные дети из-за преобладания гордости и высокомерия не могут позволить себе «дать заднюю». Готовы терпеть унижение руководства, переработку вдвое, исполнение планов, а иногда и набивание собственного кармана, ведь это так легко сделать в форме полицейского, не признают в себе, что многое, что они делают отвратительно и мерзко. Как говорят психологи, если врать постоянно, то рано или поздно сам в это поверишь. И вот детки налаживают себе дорожку.

После вынесения постановления, Пасечник Алексей и думать забыл про Ольгу, ему начхать было на то, что из-за его незаконных действий кто-то должен  тратить свои средства, время, нервы. Он спокойно жил и не напрягался. Ольга обратилась в «Дорожный контроль. Одесса». А уж мы умеем, вносить брезжь в спокойствие должностных лиц, и нарушать безответственность «оборотней в погонах».

Составили иск и подали в суд. В суде мы представились третьей стороной. После двух неявок ответчика Пасечника А. В. суд рассмотрел иск Ольги и удовлетворил в полном объеме. Так как мы обжаловали только постановление, суд отказал представителю патрульной полиции вступить в процесс третьей особой.

Выезд на перекресток на зеленый сигнал светофора

Нахождение на перекрестке в момент включения желтого сигнала светофора. ПДД 16.8 разрешает завершить маневр при любых обстоятельствах

Следующим нашим шагом станет иск в Одесский окружной административный суд о признании действий Пасечника А. В. противоправными. Также обратимся в прокуратуру и откроем уголовное производство по факту превышения полномочий.

Теперь Пасечник Алексей не будет так уверен при вынесении постановления и будет пытаться думать тем местом, которое у других людей называют головой, чего не скажешь о самом месте у Пасечника А. В.

Предлагаем всем действовать по подобной схеме. Обжаловать действия полицейских, наказывать инспекторов их же тупостью.

Будьте взаимно вежливыми с работниками полиции, помните – они работают для нас.

ВОДИТЕЛЮ В ПОМОЩЬ. САМОУЧИТЕЛЬ ОБЖАЛОВАНИЯ ПОСТАНОВЛЕНИЙ. Урок ІІ

четверг, 8 декабря, 2016 - 09

Урок ІІ

Как обжаловать постановление по статье 122, ч. 2 КУоАП.

 

                                                 До Приморського районного суд м. Одеси

                                                 65029, м. Одеса, вул. Балківська, 33

 

                                 Позивач:   Особа, яку притягнуто до

                                                 адміністративної відповідальності:

                                                 ФИО ____________________________

                                                  адреса для листування:

                                                  65000, м. Одеса,                            

                                                  Буд.       , кВ.

                                                  Тел.

 

                             Відповідач:    ІПП 3 роти, 3 батальйону,

                                                 лейтенанта поліції Пасічнюк Олексій Вікторович

                                                 адреса роботи: 65000, м. Одеса, вул. Корольова, 5

                             інші відомості невідомі                                                                                              

 

                                                          ПОЗОВНА ЗАЯВА

про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення  Серії АР № 117513 від 05 вересня 2016 року ІПП 3 роти, 3 батальйону, лейтенанта поліції Пасічнюк Олексія Вікторовича

 

КУпАП, Стаття 287. Право оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення 

Постанова   районного,   районного   у   місті,  міського  чи міськрайонного   суду  (судді)  про  накладення  адміністративного стягнення може бути оскаржена в порядку, визначеному цим Кодексом.

Ця скарга підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч. 3 КУпАП, яка прямо передбачає право особи оскаржити у вищестоящий орган або районного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, а також звільняє від сплати державного мита.

                                                             СУТЬ СПРАВИ:

05.09.2016 десь о 18:00 я керувала автомобілем Фиат 500Л державний номер _________по проспекту Шевченко, від площі 10 Квітня у напрямку до проспекту Гагаріна. На перехресті проспекту Шевченка з вул. Армійська, перетнувши стоп-лінію горизонтальної дорожньої розмітки 1.12 на дозволений зелений сигнал світлофору для повороту ліворуч я зупинилась для надання переваги у русі зустрічному потоку транспортних засобів. Знаходячись на перехресті я увімкнула світловий сигнал лівого повороту та чекала на можливість здійснити лівий поворот не заважаючи іншим учасникам дорожнього руху. Зустрічний транспорт не зупинявся до моменту увімкнення забороняючого рух жовтого сигналу світлофору. Після того як зустрічний транспорт зупинився, щоб не створювати перешкоду на перехресті, я здійснила лівий поворот, тим самим завершила маневр. Згідно ПДР України, я, знаходячись на перехресті, повинна була завершити проїзд перехрестя у наміченому напрямку не зважаючи на сигнал світлофору на виїзді (ПДРУ п. 16.8). Після повороту ліворуч, десь через 10 метрів я почула у гучномовець вимогу зупинитись водія транспортного засобу, який належить мені та мною керуючим. Я зупинилась з дотриманням ПДР України у правого краю проїзної частини. До мене підійшов працівник поліції на звинуватив мене у порушенні ПДР п. 8.7.3 (е). Він повідомив мені, що я здійснила поворот ліворуч на заборонений червоний сигнал світлофору на перехресті проспекту Шевченка у напрямку вул. Армійська. Я категорично не була згодна з пред’явленням обвинувачення у правопорушенні. Інспектор заявив, що якщо я не згодна, то можу оскаржити його дії у суді та заявив, що буде виносити постанову про адміністративне правопорушення. Запросив в мене водійське посвідчення. Я передала інспектору своє посвідчення водія, реєстраційний документ на автомобіль. Інспектор пішов до свого патрульного автомобілю. Через хвилину він приніс мені чистого листа для пояснень та знов пішов до патрульного автомобілю. Більш ніж 20 хвилин ніхто до мене не підходив і не роз’яснював мені прав передбачених ст. 63 Конституцією України та ст. 268 КУпАП. Після довгого очікування у своєму автомобілі, я склала пояснення і самостійно підійшла до патрульного автомобілю де інспектор вручив мені постанову про адміністративне правопорушення. Він запропонував підписати постанову в місці де до постанови додається пояснення та нижче за копію постанови. Після цього інспектори поліції сіли до патрульного автомобілю та поїхали.  

З постановою не згодна тому що, коли я під’їхала  до перехрестя, світлофор вказував зелений, дозволений для руху, сигнал. Я зупинилась на перехресті для надання переваги у русі зустрічному транспорту. Це передбачено ПДР України та після першої можливості, без скоєння аварійної обставини, здійснила поворот ліворуч, тобто, завершила маневр.  

ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ ПОСТАНОВИ:

  1. Порушення мого права на справедливий суд.

Це право мені гарантовано ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основних свобод, ст. 55 Конституції України, ст. 268 КУпАП.

Я мала право бути присутнім при розгляді адміністративного правопорушення, в судовому засіданні, заявляти клопотання та відводи, надавати пояснення, викликати свідків.

Всієї цієї судової процедури виконано не було, а мої права були грубо проігноровані.

Ці факти підтверджуються матеріалами справи, а також підтверджуються моїми поясненнями (які я планую також надати у якості свідка, з підпискою про кримінальну відповідальність).

Відповідно до ПДР України, п. 8.10. У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінія), дорожнім знаком 5.62 "Місце зупинки", якщо їх немає - не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, перед світлофором, пішохідним переходом, а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках - перед перехрещуваною проїзною частиною, не створюючи перешкод для руху пішоходів.

8.11. Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.

        16.8. Водій, який виїхав на перехрещення проїзних частин згідно із сигналом світлофора, що дозволяє рух, повинен виїхати у наміченому напрямку незалежно від сигналів світлофора на виїзді. Проте, якщо на перехрестях перед світлофорами на шляху руху водія є дорожня розмітка 1.12 (стоп-лінія) або дорожній знак 5.62, він повинен керуватися сигналами кожного світлофора.

При виїзді з перехрестя ані стоп-лінії 1.12, ані дорожнього знаку 5.62 не було.

Відповідачем не враховано, що в діях Позивача був відсутній склад адміністративного правопорушення.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням є протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Згідно ч. 2 ст. 71 КАСУ, відповідач, який заперечує проти адміністративного позову і на якого покладається тягар доказування правомірності свого рішення повинен  довести суду правомірність своїх дій та винесеного ним рішення.

Таким чином, в діях позивача  не має вини ні в формі умислу, ні в формі необережності, та вони не утворюють складу адміністративного правопорушення. Дії позивача не порушували прав інших осіб, не перешкоджали руху інших транспортних засобів, не створювали аварійної обстановки та не призвели до заподіяння шкоди.

            Згідно зі ст. 8 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Статтею 280 КУпАП України встановлено, що орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні.    

Згідно п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду від 23.12.2005 року № 14 «Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті» встановлено, що зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим ст.ст. 283, 284 КУпАП. В ній зокрема необхідно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.

Також позивачу не були роз’яснені його права, він був позбавлений скористуватися юридичною допомогою, оскільки постанова була винесена на місті скоєння адміністративного правопорушення.

КУпАП, ст. 283, Зміст постанови по справі про адміністративне правопорушення 
Постанова  по  справі  про  адміністративне  правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, 
крім даних, визначених частиною другою цієї статті, повинна містити відомості про:
дату, час і місце вчинення адміністративного правопорушення;
транспортний   засіб,  який  зафіксовано  в  момент  вчинення правопорушення (марка, модель,
номерний знак);
технічний засіб, яким здійснено фото або відеозапис;
розмір штрафу та порядок його сплати;
правові  наслідки  невиконання адміністративного стягнення та порядок його оскарження; 
Постанова  по  справі  повинна містити вирішення питання  про  вилучені  речі  і  документи,  а
також вказівку про порядок і строк її оскарження. 

При оформленні поліцейськими патрульної поліції матеріалів про адміністративні правопорушення  у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі вони користуються окрім норм КУпАП, також  «ІНСТРУКЦІЯ з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі 07.11.2015  № 1395» (надалі «Інструкція»). Частиною 1-10 розділу третього та четвертого «Інструкції» встановлений порядок розгляду інспектором адміністративної справи (у тому числі і на місці виявлення правопорушення):

III. Розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

1. Справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення, за місцем проживання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за місцем реєстрації транспортного засобу та на місці вчинення адміністративного правопорушення.

4. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, користується правами, визначеними у статті 268 КУпАП.

5. Поліцейський під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання:

1) чи належить до її компетенції розгляд цієї справи;

2) чи правильно складено протокол (якщо складання протоколу передбачено КУпАП) та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення;

3) чи повідомлено належним чином осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду (якщо справа не розглядається на місці);

4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали, які потрібні для вирішення справи;

5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.

8. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. За відсутності цієї особи справа розглядається лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи (стаття 268КУпАП).

9. Розгляд справи розпочинається з представлення поліцейського, який розглядає цю справу. Поліцейський, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз’яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов’язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення (якщо складення протоколу передбачається КУпАП), заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання. Під час розгляду справи потерпілого може бути опитано як свідка.

10. Поліцейський оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

13. Поліцейський, розглядаючи справу про адміністративне правопорушення, залежно від установлених обставин зазначає у рішенні про наявність або відсутність вини конкретної особи у його вчиненні та за результатами розгляду справи по суті на підставі статті 247 КУпАП приймає рішення щодо закриття справи про адміністративне правопорушення у зв’язку із закінченням строків, передбачених статтею 38 КУпАП.

IV. Постанова по справі про адміністративне правопорушення

1. Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, поліцейський виносить постанову по справі про адміністративне правопорушення.

        5. Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи (стаття 285 КУпАП). Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається поштою рекомендованим листом особі, стосовно якої її винесено.

З метою забезпечення дотримання прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності індивідуалізації її відповідальності та реалізації вимог статті 245 КУпАП уповноважений орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов’язаний з’ясувати:чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна ця особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, а також інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. При накладені стягнення необхідно враховувати характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність (частина друга статті 33 КУпАП).

КУпАП, Стаття 245. Завдання провадження в справах про адміністративні правопорушення 
Завданнями провадження  в   справах    про    адміністративні правопорушення  є:  своєчасне,  всебічне,  
повне   і    об'єктивне з'ясування  обставин  кожної  справи,  вирішення  її   в    точній відповідності   з   
законом,   забезпечення   виконання  винесеної постанови,  а також виявлення причин та умов, що сприяють 
вчиненню адміністративних   правопорушень,   запобігання   правопорушенням, виховання   громадян   у   дусі   
додержання   законів,  зміцнення законності.
Стаття 268. Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності 
Особа,  яка притягається до адміністративної відповідальності має  право:  знайомитися  з  матеріалами справи, 
давати пояснення, подавати   докази,   заявляти   клопотання;  при  розгляді  справи користуватися  юридичною  
допомогою  адвоката,  іншого  фахівця  у галузі  права,  який  за  законом  має  право  на надання правової 
допомоги  особисто  чи  за  дорученням  юридичної особи, виступати рідною  мовою  і  користуватися  послугами 
 перекладача,  якщо  не володіє  мовою,  якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі.  Справа про 
адміністративне правопорушення розглядається в присутності    особи,   яка   притягається   до   адміністративної 
відповідальності.  Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто   лише  у  випадках,  коли  є  дані  про  
своєчасне  її сповіщення  про  місце  і  час  розгляду  справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення 
розгляду справи. 
У наведених положеннях КУпАП визначено систему правових механізмів щодо забезпечення дотримання прав 
особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, на стадії розгляду уповноваженим органом 
(посадовою особою) справи про адміністративне правопорушення, зокрема, з метою запобігти безпідставному 
притягненню такої особи до відповідальності. Водночас вказані положення є законодавчими гарантіями 
об’єктивного і справедливого розгляду справи про адміністративне правопорушення.

У даному випадку було порушене вищезазначений порядок розгляду справи до винесення постанови: не роз’яснені права, не надана можливість – скористатись наявними правами особою, яка притягується до адміністративної відповідальності, ознайомитись з існуючими по справі доказами та не були розглянуті заяви та пояснення самого позивача (доказів не надано). Після винесення постанови, вона не була оголошена. В постанові позивач зазначив, що пояснення на окремому аркуші. Немає доказів технічних засобів про проголошення постанови та вручення її під розпис чи після. Розписка про роз’яснення прав також повинна була бути відібрана з початку розгляду справи, ні де не вказано, що правопорушник ознайомлений з правами та обов’язками. У разі відмови у наданні такої розписки інспектор повинен був зазначити про роз’яснення прав та відмови до винесення постанови. Також, інспектором повинно було б під відеозапис роз’яснивши права та повідомивши про те, яка справа розглядається з’ясувати чи є клопотання та розглянути їх, оголосити про існуючи докази – свідків, потерпілих, відеозапис – якщо такі докази є, заслухати пояснення і лише після цього повідомляти про закінчення розгляду справи та виносити постанову, про що повідомити особу, яка притягується до адміністративної відповідальності. Усе вищенаведене у сукупності підтверджує порушення моїх прав при розгляді інспектором патрульної поліції Пасічнюк О. В. адміністративної справи та є безумовною підставою для скасування постанови про адміністративне правопорушення серії АР №117513 від 05.09.2016 року.

  1. Інспектор не з'ясував обставини скоєного мною правопорушення

КУпАП, Стаття 122. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху

Порушення правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону і зустрічного роз’їзду, безпечної дистанції або інтервалу, розташування транспортних засобів на проїзній частині, порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів, користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання), а так само порушення правил навчальної їзди, -

Якщо б інспектор заслухав мої пояснення, то зрозумів би, що складу правопорушення в моїх діях не було.

Відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 26 травня 2015 року № 5-рп/2015

«у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення» Справа № 1-11/2015 Суд вирішив: 1. Положення частини першої статті 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке передбачає, що "справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення", в аспекті порушеного у конституційному поданні питання необхідно розуміти так, що використане в ньому словосполучення "за місцем його вчинення" визначає адміністративно-територіальну одиницю, на яку поширюється юрисдикція відповідного органу, уповноваженого законом розглядати справу про адміністративне правопорушення.

У Рішенні чітко зазначено: «2.3. У частинах першій, другій статті 258 Кодексу визначено випадки, коли протокол про вчинення адміністративного правопорушення не складається, а адміністративне стягнення накладається і стягується на місці вчинення правопорушення, якщо особа не оспорює допущеного нею порушення і адміністративного стягнення, що на неї накладається, а розмір штрафу не перевищує передбаченого у Кодексі неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Перелік адміністративних правопорушень, за які адміністративні стягнення накладаються на місці їх вчинення, є вичерпним і може бути змінений лише законом».

Відповідно до ст.106 КАС України - у позовній заяві зазначаються у разі необхідності - клопотання про 
звільнення від сплати судового збору.
Відповідно до ст.288 КУпАП постанову посадової особи про накладення адміністративного стягнення, 
може бути оскаржено у вищестоящий орган або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний 
суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, 
встановленими цим Кодексом. Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне 
правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
23 січня 2015 року Пленумом Верховного суду України було постанову №2 в якій було прийнято таке 
рішення «Довідку про результати вивчення та узагальнення практики застосування адміністративними 
судами положень Закону України «Про судовий збір» довести до відома суддів апеляційних, окружних 
адміністративних судів та місцевих загальних судів.»
http://www.vasu.gov.ua/plenum/post_plen ... 23-01-2015
«Питання справляння судового збору, крім Закону про судовий збір, регулюється іншим законодавством. 
Зокрема, відповідно до частини четвертої статті 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення 
(далі – КУпАП) особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, 
звільняється від сплати державного мита… Припис частини четвертої статті 288 КУпАП не вступає в 
колізію з положеннями статті 5 Закону № 3674-VI, якою визначено пільги щодо сплати судового збору, 
оскільки коло вимог і осіб, які мають такі пільги за цим Законом, не є вичерпним. Крім того, у цьому 
випадку необхідно виходити з того, що норми частини четвертої статті 288 КУпАП є спеціальними нормами 
порівняно з нормами Закону про судовий збір. Отже, за подання до суду адміністративного позову про 
скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, якою особу притягнуто до 
адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, судовий збір не 
сплачується у порядку та розмірах, установлених Законом про судовий збір», - зазначено в довідці.

На підставі вищенаведеного, керуючись та у відповідності до ст. 268, 287-289, 294 КУпАП, -

                                                                    ПРОШУ:

  1. Скасувати постанову в  справі про адміністративне правопорушення Серії АР №117513 від 05.09.2016 р. ІПП 3-ї роти, 3-го батальйону у м. Одесі, лейтенанта поліції Пасічнюк Олексія Вікторовича про притягнення до адміністративної відповідальності ____________ Ольги Василівни за статтею 122, ч. 2 у зв’язку з відсутністю складу правопорушення.

Додатки:

Копія оскаржуваної постанови (усім сторонам справи);

Позовна заява (усім сторонам справи).

13.09. 2016                                                                                                         ФИО_________

 

В данном процессе в декабре 2016 года вынесено постановление, в котором суд удовлетворил иск в полном объеме.

Будьте взаимно вежливыми с работником полиции, помните – они работают для нас.


 

 

 

ВОДИТЕЛЮ В ПОМОЩЬ. САМОУЧИТЕЛЬ ОБЖАЛОВАНИЯ ПОСТАНОВЛЕНИЙ.Урок І

четверг, 17 ноября, 2016 - 22

Урок І.

Как обжаловать постановление по статье 122, ч. 1 КУоАП.

По данному иску также есть письменные пояснения. Судебный процесс длился до августа 2016 года. И только в апелляции постановление было отменено.

Образец иска:

                                                           До Київського районного суду м.Одеса

                                                           вул. Варненська 3Б, м. Одеса, 65080

 

                                     Позивач:       _______________________________

                        Місце проживання:     м. Одеса, вул.____________________

                              Засіб зв’язку:        _______________________________

 

                                   Відповідач:     Інспектор патрульної поліції

                                                           Лейтенант поліціі 1роти 4 батальйону

                                                           УПП в м Одеса

                                                            __________________________________

                                                            65014, м.Одеса, вул.Ак.Корольова ,5

                                                            Засіб зв”язку - 102

 

                                                   Адміністративний позов

                       про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення

Постановою в справі про адміністративне правопорушення від 30 грудня 2015 р. інспектором патрульної поліції м. Одеси 101 роти 4-го батальйону лейтенантом поліції Сухінець Ганною Петрівною мене незаконно притягнуто до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 255 (двісті пятдесят п’ять) грн.

Я, _____________________________________________, рухався по вулиці Вільямса у м. Одесі зі сторони Корольова, у напрямку Люстдорфської дороги, мені потрібно було повернути ліворуч в дворовий проїзд побачивши здалеку роздільну полосу на повороті, де була переривчаста смуга, я  повернув та поїхав с своєму напрямі в двір по вул. Ак.Вільямса 62а. Коли побачив метрів через 100 машину поліції з ввімкненими синіми та червоними проблисковими маячками, я вирішив пропусти працівників поліції, так як вирішив, що вони кудись поспішають. Однак, машина поліції зупинилася та представники поліції підійшли до мене. Вони попросили пред’явити документи, на що я дуже здивувався, попросив пояснити в чому суть мого порушення Правил дорожнього руху. Представники поліції відповіли, що я перетнув подвійну суцільну лінію. Впевнений в тому, що я не перетинав подвійної суцільної лінії при повороті на переривчатій смузі в дворовий проїзд, я попросив у представників поліції моє порушення Правил дорожнього руху на фотофіксуючому приладі. Проте інспектори поліції  відмовилися пред’являти будь-які докази мого порушення та настоювали на складанні протоколу, зазначаючи, що вони мені нічого не зобов’язані пояснювати та пред’являти. Я пояснив, що я не перетинав подвійну суцільну смугу та не розумію в чому суть мого затримання і про яке порушення взагалі йдеться. З метою доказати свою правоту та наявність у мене необхідних документів на право керування транспортним засобом,  я пред’явив  документи для того, щоб працівники поліції упевнилися, що вони у мене є при собі і я готовий їх пред’явити для складання протоколу, але тільки після того як буду показано та роз’яснено мої порушення Правил дорожнього руху.

Працівники поліції не попросивши мене вийти з моєї машини ВАЗ 2109 номерний знак          ,  відразу  почали мене просто витягувати з неї, при цьому заламали руки та почали грубо штовхати та бити, я просто стояв і не пручався. Після всього цього вони потягли мене до своєї машини, кинули на дорогу і одягли наручники. Моя машина в цей час залишилися незамкнена і з відкритою дверцьою. Мене відвезли в  Таіровський відділ поліції склали на мене протокол за статтею 185 і 122 КУпАП,

 Вважаю, що  постанова в справі про адміністративне правопорушення від  30 грудня 2015 р. серії ПС2 №868216 винесена незаконно, упереджено, з грубим порушенням порядку розгляду справи про адміністративне правопорушення та норм КУпАП, що призвело до незаконного притягнення мене до адміністративної відповідальності та накладення адміністративного стягнення. Це підтверджується наступним.

 1. Серед матеріалів про адміністративне правопорушення, яке я начебто скоїв, є лише протокол про адміністративне правопорушення від  30 грудня 2015 р. серії ПС2 №868216, зміст якого не відповідає дійсності, обставинам справи, та вимогам ст. 256 КУпАП щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення, а також описує неіснуюче адміністративне правопорушення.

Стаття 256 КУпАП передбачає, що у протоколі про адміністративне правопорушення  зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я,  по  батькові особи,  яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час  вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт,  який  передбачає  відповідальність  за  дане правопорушення; прізвища,  адреси  свідків  і  потерпілих,  якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості,  необхідні  для  вирішення справи.

Працівник Управління патрульної поліціі зазначив у протоколі, що він складений 30.12.2015 р. в 21 год. 15 хв. в м. Одеса по вул. Вільямса,62, хоча фактично протокол складався після 00:00 годин. Також інспектор Сухінець Ганна Пе.трівна зазначила, що я начебто «перетнув подвійну суцільну лінію, чим порушив вимоги Ст.8.5 Правил дорожнього руху, за що відповідальність передбачена ч. 1 ст. 122 КУпАП». Мої пояснення не відібрані!!!

 Вказане підтверджує, що ніякого адмінправопорушення насправді не було, тому посадова особа поліцейський  і не зміг описати його суть та місце вчинення.

За таких обставин, викладених вище, протокол про адміністративне правопорушення від  30 грудня 2015 р. серії ПС2 №868216 складений з порушенням вимог, передбачених ст. 256 КУпАП, містить обставини, які не відповідають дійсності, не містить місця складення протоколу, місця вчинення правопорушення, суті правопорушення, натомість описує суть неіснуючого адмінправопорушення, за яке не передбачена адміністративна відповідальність.

Такий протокол про адмінправопорушення не може вважатись достатнім та належним доказом по справі.

2. Постанова в справі про адміністративне правопорушення винесена незаконно, з порушенням положень КУпАП, при відсутності події та складу правопорушення, при відсутності доказів вчинення правопорушення. Мене незаконно притягнуто до відповідальності за неіснуюче правопорушення, якого я не вчиняв.

При винесенні постанови посадова особа Поліції в Одеській області порушила  вимоги статті 280 КУпАП, яка передбачає, що орган  (посадова   особа)    при    розгляді    справи    про адміністративне правопорушення  зобов'язаний  з'ясувати:  чи  було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини,  що  пом'якшують  і   обтяжують   відповідальність,  чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового  колективу,  а  також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Не було надано час на підготовку та  звернення за правовою допомогою, подання заперечення на протокол та постанову, документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, порушує мої права, передбачені ст. 268 КУпАП, якими я не мав можливості скористатися. При накладенні конкретного розміру штрафу не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення, на що вказує  ст. 33 КУпАП. За таких обставин мої процесуальні права при такому «розгляді»  справи грубо порушено.

Усього цього службова особа Поліції в Одеській області не зробила.

В постанові вказується, що Сухінець Ганна Петрівна розглянула матеріали адміністративного правопорушення, на підставі яких притягнула мене до адміністративної відповідальності.

Насправді з таких матеріалів є лише протокол про адміністративне правопорушення, який не відповідає законодавству, а саме КУпАП, та дійсності, а тому з підстав, вказаних у п. 1 позовної заяви, не може вважатись достатнім та належним доказом вчинення мною правопорушення. За таких обставин, відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути бути розпочато, а  розпочате  підлягало  закриттю  у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Свої пояснення по суті пред’явленого мені правопорушення давав усно інспекторам поліції, однак, через те, що до мене було  застосувано заходи фізичного впливу не зміг записати в протокол детальні свої зауваження.

Відповідно до статті 251 КУпАП,  доказами  в  справі  про  адміністративне  правопорушення,  є будь-які фактичні дані,  на  основі  яких  у  визначеному  законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення,  винність  даної  особи  в  його вчиненні та інші обставини,  що  мають  значення  для  правильного вирішення  справи.  Ці  дані   встановлюються    протоколом    про адміністративне    правопорушення,    поясненнями    особи,    яка притягається  до  адміністративної  відповідальності,  потерпілих, свідків,  висновком  експерта,  речовими  доказами,    показаннями технічних  приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки,   відеозапису   чи   засобів   фото-   і   кінозйомки, відеозапису,   які  використовуються  при  нагляді  за  виконанням правил,  норм  і  стандартів,  що  стосуються забезпечення безпеки дорожнього  руху,  протоколом  про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Виходячи із обставин справи, жодних інших доказів по справі, крім протоколу, наприклад свідків, показань технічних приладів чи технічних засобів, чи інших доказів по справі, на момент розгляду адміністративної справи, не було!

Відповідно до статті 252 КУпАП орган (посадова особа)  оцінює  докази  за  своїм  внутрішнім переконанням, що грунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні  всіх  обставин  справи  в  їх  сукупності,  керуючись законом і правосвідомістю.

Вказане вище свідчить про те, що працівник Поліції  в Одеській області розглянув справу та притягнув мене до відповідальності за відсутністю доказів вчинення мною правопорушення, за відсутності доказів моєї вини, упереджено, оскільки не взяв до уваги мої пояснення, не дослідив обставини справи в сукупності, а керувався лише домислами, припущеннями та неіснуючими даними.

Вказане вище підтверджує відсутність події та складу адміністративного правопорушення, підтверджує той факт, що я жодного адміністративного правопорушення не вчиняв.

Постанова в справі про адміністративне правопорушення винесена посадовою особою Поліції в Одеській області незаконно, з грубим порушенням норм законодавства, відомчих актів МВС України, порядку розгляду справи про адміністративне правопорушення та норм КУпАП, необґрунтовано, упереджено, за неіснуюче правопорушення, якого я не скоїв,з порушенням моїх законних прав, що призвело до незаконного притягнення мене до адміністративної відповідальності та накладення адміністративного стягнення.

Відповідно до статті 247 КУпАП, відсутність події  і складу адміністративного правопорушення виключає провадження в справі про адміністративне правопорушення.

  Прошу особливу увагу звернути суд на норму, встановлену ч. 2 статті 71 КАС, відповідно до якої в адміністративних справах про протиправність рішень суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Стаття 289 КУпАП зазначає, що «скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. Кодексом адміністративного судочинства встановлено, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст. 33, 122, 245, 251, 252, 254, 283, 287, 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтями 6, 7, 18, 19, 162 Кодексу адміністративного судочинства України, п. 8.5 Правил дорожнього руху України,

ПРОШУ: 

1.     Скасувати постанову в справі про адміністративне правопорушення від  30 грудня 2015 р. серії ПС2 №868216. інспектора патрульної поліції м.Одеси 101 роти 4-го батальйону лейтенантом поліції Сухінець Ганни Петрівни про притягнення мене, Прокопчука Максима Олександровича, до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 КУпАП та накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на у розмірі 255 гривен.

 2. На підставі ст.288 КУпАП України звільнити мене від сплати судового збору.

Додатки:

  1. Копія постанови про адміністративне правопорушення від  30 грудня 2015 р. серії ПС2 №868216
  2. Копії позовної заяви з доданими документами відповідно до кількості відповідачів.

______ січня 2016 р.                          ____________                             ____________________________

 

В данном процессе было подано более 10 ходатайств о допросе свидетелей, письменные пояснения, видео доказательства, фотографий около 5 штук и судебные дебаты на 8 листах.

Будьте взаимно вежливыми с работником полиции, помните – они работают для нас.

ДОРОЖНЫЙ КОНТРОЛЬ. ОДЕССА ОБЖАЛОВАЛ В СУДЕ ПОСТАНОВЛЕНИЕ БАХЧЕВАН АЛЕНЫ ПЕТРОВНЫ (ВИДЕО, ФОТО, ДОКУМЕНТ)

четверг, 20 октября, 2016 - 15

Дело имело место быть еще в феврале 2016 года.

Водитель, назовем его Павел, обратился в Дорожный контроль. Одесса в марте и поведал обыденную историю. Ехал, ничего не нарушал, услышал звук сирены и требование остановиться. Это было 24 февраля ранним утром в 07:30. Остановился, подошли полицейские, объявили, что нарушил, не пропустил пешехода, хотя четко помнил, что пешеход был, он закончил переход и водитель поехал. Попросили документы, не пытались дать возможность высказаться о несогласии. Сели к себе в патрульный автомобиль и через 15 минут подошли зачитывать постановление. Какие-либо ходатайства не давали даже произнести. Прав не разъяснили, предложили оплатить в срок и далее стали запугивать серьезной ответственностью и трудностями в жизни, в случае неуплаты штрафа. После того как водитель решил сам ознакомиться с правами в телефоне, средством подключения к интернету, инспектор Бахчеван Алена Петровна стала подгонять водителя подписать постановление, мотивируя тем, что у них нет времени ждать пока он что-то там читает. А уже через 5 минут самостоятельно вписала в постановление, что водитель отказался от подписи и полицейские уехали.

02 марта 2016 года водитель по почте получил письмо, в котором обнаружил то постановление, которое, якобы отказался подписывать.

Журналисты ДК Одесса выслушали историю и решили помочь водителю в сложившейся ситуации. Составили иск и подали в районный суд Киевского района г. Одессы.

Образец искового заявления:

В заседании, которое назначил суд, мы ознакомились с возражениями Бахчеван А. П.:

Судья Киевского районного суда г. Одессы Луняченко В. О. разобрался в сложившейся ситуации буквально в одно заседание. Выслушав пояснения полицейских, доводы представителя Дорожного контроля. Одесса и через 40 минут вынес решение. Уже через три дня мы получили полный текст постановления, в котором суд сообщал, что иск удовлетворен, постановление отменено в виду отсутствия состава административного правонарушения в действиях Павла.

Таким образом, в очередной раз суд подтвердил и установил о некомпетентности полицейских, отсутствии соответствующих знаний и непрофессионализме.

В коридоре же, после суда, полицейские заявили, что далее будут выносить постановления, как считают нужным и полностью не согласились с решением суда, считая судью неграмотным.

Редакция газеты Дорожный контроль. Одесса далее будет консультировать граждан, как поступать в ситуации, когда водитель не признает свое правонарушение. В главном юридическом законе Украины сказано, что даже у правонарушителя есть права, которыми он имеет право воспользоваться даже в случае нарушений. Полицейский обязан предоставить такую возможность любому гражданину воспользоваться этим правом, а не пытаться обвинить гражданина в провокации, который желает защищать свои права.

По мнению полицейских, если правонарушитель не согласен со мнением инспектора, пытается читать или узнать свои права, а далее идет обжаловать решение должностного лица в суд, то такой гражданин пытается уйти от ответственности, то есть, провокатор. Зачем тогда придумывать законы, постановления и другие документы, если каждый из нас для полицейского провокатор в случае отстаивания своих прав? Где здесь демократия?

Для читателя, редакция в статьях освещает события, которые каждый может использовать в своих целях. На наших страницах вы можете найти описание на все случаи жизни. В статьях присутствуют образцы документов и шаги их подачи. Воспользуйтесь нашим опытом, читая и применяя в ваших ситуациях данные примеры. Таким образом, вы избежите лишних финансовых затрат на адвокатов и юристов.

Будьте взаимно вежливыми с работниками полиции, помните – они работают для нас.

АДМИНИСТРАТИВНЫЙ ЦЕНТР УСЛУГ В ОДЕССЕ. НАСКОЛЬКО УДОБНО СТАЛО ГРАЖДАНАМ? (ВИДЕО, ФОТО, ДОКУМЕНТ)

среда, 28 сентября, 2016 - 12

Одесская мэрия организовали единый центр административных услуг, в народе – единое окно, для комфорта обслуживания. Насколько комфортно стало можно анализировать по очередям в окне и возможности быть принятым в то время, которое устраивает гражданина.  Мы провели расследование и выяснили, что данная организация не регламентируется Законом Украины «Об обращении граждан», более того, им начхать на этот закон. Со слов руководителя единого окна они действуют на основании Закона Украины «Об административных услугах» и установили график удобный для граждан в виде очереди, которую самостоятельно создают. Пример: вы можете либо лично, либо средством телефона, 7055555 обратиться в окно и вам сообщат, когда вы можете прийти с документами для их регистрации. С одной стороны это удобно, не надо ходить, стоять в очередях. Но если подойти к этому вопросу с другой стороны. Вас записали на 11:00 и выделили вам 30 минут. Вы в 10:30 вышли из офиса или дома, считаете, что прибудете заблаговременно, однако, в дороге может произойти всякое. Элементарная «пробка» на дорогах вследствие ДТП или аварийного ремонта. Вы опоздали на 10 минут. Вам откажут в принятии документов, якобы вы не вписываетесь в график. Кроме того, что администратор уже сидит без дела 10 минут, так еще 20 просидит не утруждаясь. А так могут не появиться и следующие по списку. Таким образом, администратор может отдыхать весь день. Граждане, которые не знают про такой график, приходят в центр и просят принять их «живой очередью». Им отказывают, так как часы приема заняты по записям. Эта «круговая порука» создана для того, чтобы гражданин шел напрямую к чиновнику и платил ему за услугу, которую можно обойти без очереди. Также, создается бюрократический механизм для того, чтобы не напрягаться. Ведь Закон Украины «Об административных услугах» предусматривает рабочий график шесть дней в неделю и не менее семи часов в сутки. Это не окончательное время приема, его можно увеличивать, но не урезать. Статья 12, п.11. Час прийому суб’єктів звернень є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг, і становить:

1) у центрах надання адміністративних послуг, утворених при виконавчих органах міських рад міст, що є адміністративними центрами областей - не менше шести днів на тиждень та семи годин на день;

ТВ КРУГ

На сайте города Одесса, Odessa.ua указан график приема центра, положение предприятия. Однако, он не совпадает с табличкой на двери директора.

В положении департамента все списано из закона, однако директор департамента Абрамова Евгения Георгиевна пошла дальше. Ее не устроил тот график, что признали в парламенте, и она его изменила собственным приказом от 09.09.2016 года, который мы получили на информационный запрос, поданный 15.09.2016 года. Выделенный текст приказа, говорит о том, что администратор не имеет право отказать субъекту обращения в случае опоздания. А обязанности администратора принимать документы при любых ситуациях, кроме указанных в п.15. Но нигде не указано, что опоздание на 5 минут является причиной отказа приема документов. В данном приказе есть масса условий, которые подтверждают недееспособность не только администраторов, но и самой структуры в целом.

Директор департамента административных услуг, Абрамова Евгения Георгиевна

Заместитель начальника отдела местных административных услуг, Семенюк Ирина Григорьевна

Сам приказ (порядок) в первом разделе, общие положения, регламентирует требования для администраторов центра, а никак не требование для граждан.

Уже более полугода центр административных услуг, буквально издевается над гражданами. В видео материалах показано как люди в очереди говорят, что по три месяца не могут оформить земельные участки, прописаться в жилой площади и много других претензий.

Редакция газеты будет тщательно следить за данной ситуацией. Периодические посещения данного центра меняют обстановку. Так, посетив центр в очередной раз, нас записали без очереди и без постороннего слова.

Редакция готова совместно с гражданами посещать данный центр для освещения всех событий. Каждый может обратиться к нам, и мы поможем добиться справедливости в этом бюрократическом хаосе.

 

БИНЬКОВСКИЙ ОЛЕГ РОМАНОВИЧ, «ВЗЯТОЧНИК И ПРОЦЕССУАЛЬНЫЙ ТЕРРОРИСТ» - ОРД

среда, 27 июля, 2016 - 12

Эту статью опубликовал сайт ОРД еще в 2012 году. Под статьей огромное количество комментариев связанных с прошлым оборотня в погонах Биньковского О. Р. Мы наткнулись на нее после событий в Аркадии, собирая информацию на всех персонажей. Публикуем в оригинале.

СТАТЬЯ.

Мы, работники ГУМВД Украины в Одесской области хотим обратится по поводу  беспредела творящегося  в НИЭКЦ ГУМВД Украины в Одесской области. Начальник НИЭКЦ ГУМВД Украины в Одесской области, «Наполеончик» подполковник-генералисимус - олигарх (владелец крупных объектов недвижимости в Одессе) Мантеев Александр Михайлович, продолжает свою успешную и прибыльную службу и строительство за счет рядовых сотрудников Одесской милиции. За время нашей многолетней службы такого беспредела не было ещё никогда. С приходом на должность начальника , Мантеев Александр Михайлович перевел работу НИЭКЦ на путь зарабатывания и преумножения своего капитала, который по имеющимся сведениям у него значительный: бизнес центры,  торговые площади, ростовщические и брокерские конторы, а так же узко профильные «конвертики». Наверное еще не один сотрудник, который привез вещьдоки на экспертизу в НИЭКЦ не вышел оттуда со счетом на покупку строительных материалов или оплату виртуальных услуг рабочих, которые превращают здания НДКЦ в «5-ти» звездочный дворец для такой «крупной» личности как «Моня» Одесский( на бумаге).Настоящий дворец Монтеев построил на углу Пушкинской и Малой Арнаутской . Кстати если надо решить вопрос о том чтобы: пистолет оказался учебным или боевым 3-10 тыс. у.е. патроны отсырели 1-3 тыс. уе наркотики превратились в муку или чай 1-? (зависит от клиента ) ит д. Кстати подписывает все экспертизы «царек» лично. А личный состав –это биороботы , которым урезаны все надбавки , если не слушаешь  «законных указаний». И еще, как говорят знающие люди недавно выпивавшие «беленькую» с нашим героем, последний похвастал ,что уже успел прикормить новое руководство ГУМВД В Одесской области и совсем за недорого , всего навсего 100 т У.Е.

14.02.2012 23:39аналитик

эксперты если сказали А нужно говорить и Б, о чем вы говорите “такого беспридела еще не было” А Биньковського забыли?Именно стройбатовец Беня,привыкший воровать, положил начало такой деятельности НДЭКЦ. С 1998 по март 2008 он имел вас,службу и всю Державу вместе взятых и имеет по сегодняшний день. За счет вас он содержал своих ….,забыли как возили стройматериалы Бене для строительства его дома в “Савиньоне”,где он получил земельный участок как “остро нуждающийся в жилье”(на квартирном учете не состоял), и не только стройматериалы,почему не расскажите как Беня отнимал у вас зарплату , уничтожал порядочных сотрудников,ведь самая большая утечка кадров была при Бене,продавал с Крючковой на пару вакансии, почему молчите о вашей ФЧ,почему молчите о том ,как Крючкова продала должности покойного Карпенко, Водолазской….,почему не расскажите о том,как Щербинина -филолог,уничтожала специалистов Павлову, Марину,…Почему не расскажите о бесприделе Биньковского и его прислужников ” талантливых руководителей” Крючковой ,Колосе,Урсулове,Щербиненой ,Соколове,…Все это было до Мантеева, Службу развалил стройбатовец Биньковский. А вы все решили свалить на Мантеева. Вы имеете то,что заслуживаете, Сколько руководителей не меняй ,пока в канторе в аппарате будут прислужники стройбатовца Бени,беспредел будет вечный. Расскажите за что в марте 2008 был задержан Генпрокуратурой и СБУ ,Беня. Вы знаете о многших преступлениях ,совершенных Беней с его корешами,так что ж вы молчите,где же ваша обьективность.

15.02.2012 2:12шуманский

 

Статья заказная, под приезд комиссии — четверых штыков из ГниетКЦ. Такие характерные

знакомые словесные обороты и допущения якобы ошибок в словах текста для сокрытия военного

строительного инженерно-уставного дебилизма. Развал начался при Заднепровском Викторе

Николаевиче, точнее из-за его ошибки взятия на службу из рядов стройбата ЗК (защитника

капитала) в ряды экспертов гр.Биньковского.

Не имея ничего против следующего руководителя НИЭКЦ при ГУМВД Украины в Одесской

области Гайды ,также как Мельника , но против из-за того, что они не эксперты и авторитета это

экспертной службе это увы не принесло- да и не рассмотрели, и не уличили старые опера в хищении

все того же служивого из рядов стройбата ЗК (защитника капитала) гр. Биньковского, который

также приложил руку к уходу Гайды на пенсию, настучал папе (Красюку) — а сам в это время

ушел на больничный. Беспредел в Одесской милиции

“… Мантеев Александр Михайлович, продолжает свою успешную и прибыльную службу и

строительство за счет рядовых сотрудников Одесской милиции. За время нашей многолетней

службы такого беспредела не было ещё никогда”:(авторы статьи сколько дней Вы служите?

или точнее когда Вас вышвырнули?),если мало то читайте и знакомьтесь с беспределом, если

много и вышвырнули- освежайте в памяти:

И наступила эра правления Биньковского…Служба НИЭКЦ расцвела, она не стала на колени нет!

- Биньковский не позволил! Он стал на стул…

Такого беспредела еще не было никогда:

Люди стали получать зарплату в «избытке», они движимые лозунгом старых годов : «Нам хлеба

не надо — работу давай!!!», более пяти лет за время «царствования» Биньковского — стали

поголовно «отказываться» от денежного содержания, материальной помощи, премиальных —

прямо коллективный психоз . Эксперты едут из отдаленных районов области в выходные дни,

пишут расписки, причем добровольно — следов пыток не обнаружено, что они не будут

предъявлять претензий к подчиненным Биньковского — Валерию К. и Игорю Я., не выдавшим

заработную плату полученную ими по доверенности .…шизокоммунизм. Не это ли беспредел

в Одесской милиции? Биньковский не готов был удержать такую сумму счастья в руках ,

приглашает на помощь (точнее заставляет) — офицеров Колоса и Ястреба, которые помогают

Биньковскому, в ФЧ НИЭКЦ получать денежное содержание по Доверию (доверенности) своих

сотрудников, товарищей, друзей, а точнее они «сдают» их и ихние семьи да и свои семьи

тоже- по доверенности Биньковскому. Который не справляется с финансовыми потоками и

переводит платежи на покупку золота для подарков сотрудницам и комиссии из ГниетКЦ,

(в кабинете у Биньковского при обыске изъяли только товарных чеков на изделия из золота

на сумму около 25 тысяч гривень, традиция уже и у нас есть офицеров милиции, не только у

судьи Зварыча же засевать кабинет золотом…) стройматериалов для постройки личного

койко-места в Царском селе, запасных частей для своих авто и знакомых, подарков и продуктов

для бедных родственников из ГниетКЦ МВД Украины, и они блаженные не отказывались —

одним словом Робин Гуд, у богатых отбирал, а очень бедным давал… Не это ли беспредел в

Одесской милиции? Узнав о организованной кибуце ( добровольное объединение людей с целью

поселения на земле и организации жизни на принципах совместного владения собственностью,

личного (не наемного) труда, равенства и соучастия каждого во всех сферах производства,

потребления и воспитания, а также в помощи новоприбывшим при их интеграции в жизнь кибуцного

коллектива.) в Одесском НИЭКЦ при ГУМВД Украины в Одесской области подтянулись трутни из

ГПУ и СБУ, и о горе — без очереди отобрали весь мед, а пасечника прихватили в Киев на два

месяца в СИЗО-13, и уволили за дискредитацию и нарушения Присяги -Приказ №598 о/с от

31.03.2008 года. Не это ли беспредел в милиции вообще? Что делает помаранжевый Бодя

Керницкий ?со своей гоп — компанией Шуманским,Незнамовым , совместно с Красюком И.П – ГНИЭКЦ ?

Бодя Керницкий.- подписывает челобитную маляву присланную гонцом из СИЗО №13, от

Биньковского на имя министра МВД Луценко, о том, что Биньковский О.Р. просит его уволить

по собственному желанию, не вопрос — свой пацан, есть Приказ №773 о/с от 25.04.2008- за

власним бажанням! (Рапорт був наданий Біньковським О.Р. без реєєстрації,із СІЗО №13 м.Києва

від 02.04.2008 року). Наказ МВС №598 о/с от 31.03.2008 року за дискредитацію та порушення

Присяги – не відмінений по теперішній час.

Биньковский О.Р., при выходе из СИЗО пишет следующий рапорт о изменении приказа и увольнение

в связи с заболеванием. Наказ МВС №1141 о/с- от 09.07.2008 в зв’язку з захворюванням. Наказ МВС

№598 о/с от 31.03.2008 року за дискредитацію та порушення Присяги Біньковским — не відмінений

по теперішній час. Не это ли гордость в Одесской милиции?

Получает инвалидность, выходное пособие, не плохую пенсию из нищенской зарплаты в 11800

тысяч гривень, ветерана МВД при выслуге в 21 год(?), учасника БД.А за время нахождения в

СИЗО два месяца — получил зарплату и премию, неужели «подсадным» работал в СИЗО?

Не это ли беспредел в Одесской милиции?

Красюк И.П. -роль конечно «папы» (поганяло среди личного состава НИЭКЦ) велика, никто

не «верит» , что Иван Прокофьевич тормозил тиражирование через зам. Министра ВД Вербенского

Наказа МВС №598 о/с от 31.03.2008 року за дискредитацію та порушення Присяги Биньковским –

типографией МВД на два месяца пока свого пацана вытянут из кичи и уволили по вышеуказанных

Приказах №№773;1141. Дежурного диспетчера типографии МВД Яковенко который вовремя не

оттиражировал приказ строго наказали-объявили выговор!Да по сумме убытка экс-министр

Луценко со своим водителем приседает на одном ногте по сравнению с убытком приченного

Биньковским и диспетчером типографии.Удивительно «синхронно» приходит опоздавший приказ

№598 о/с в ГУМВДУ в Одесской области из Киева 03.06.08 года, а увольнение от 25.04.2008 года.

Думаете почему Красюк И.П., всячески поддерживает(негласно конечно) Биньковского, да потому

что они оба в теме, им сдавать друг друга нельзя… Вы думаете почитав коменты руководство

МВД будет самоочищаться? Вряд ли, быстрее всего обогащаться, а вдруг Биньковский

восстановиться на службе кристально чистым и не запятнаным…

ЧИНОВНИКИ ПРИМОРСКОЙ РАЙОННОЙ АДМИНИСТРАЦИИ ОДЕССЫ, БЫКОВА И ЖАДАНОВА ПРОДАЮТ ТОРГОВЫЕ МЕСТА (ВИДЕО, ФОТО)

четверг, 7 июля, 2016 - 18

Официально оформить торговую площадь под хозяйственную деятельность уже давно стало сложно. Это в первую очередь не выгодно чиновникам мэрии и районных администраций. Все они работают в системе, где один другого «прикрывает», а после этого делятся. Таким образом, мы провели на собственном примере расследование, как можно официально оформить и согласовать торговое место, лоток в сквере Космонавтов, на проспекте Гагарина, недалеко от Приморской райадминистрации.  

Поданное заявление в центр административных услуг, в народе – Единое окно, было рассмотрено председателем Приморской РА и отклонено. Мы подали заявление второй раз. Уникально то, что единое окно и его представители не регламентируются законом Украины «Об обращении граждан». Заявления они установили определенного образца, копию на руки не выдают. Предприниматель становится заложником обстоятельств. Также, нарушая закон должностные лица не предоставляют возможности рассматривать заявления в присутствии заявителя, то есть, вам отказали без объяснений и вы можете заново в период одного месяца подать и получить ответы. Если вы решили оформить сезонную торговлю, то не успеете, так как рассмотрение в Приморской РА занимает 10 рабочих дней, а в управлении торговли, 22 рабочих дня. Итого выходит полтора месяца минимум.

Нам отказали и во второй раз. В третий раз поданное заявление сопровождалось ходатайством об обязательном присутствии заявителя на заседании комиссии. Это не понравилось должностным лицам единого окна. Возник конфликт. Звездная болезнь никогда не пугала должностных лиц, особенно мелких сошек, которые зачастую строят из себя больших начальников.

На заседание комиссии мы прибыли с пакетом документов. Нам отказали и в третий раз. При этом наплевав на ЗУ «Об обращении граждан», и. о. заместителя председателя Быкова Елена Юрьевна не скрывала своего безразличия. Она ответила, не стесняясь, что законы ей не указ. Указ есть устный мэра Труханова и ему она будет следовать. Отказала в ходатайствах, не приняла во внимание новые обстоятельства, которые мы подготовили на заседание. И самое главное, в данном сквере, на тот момент уже стояли торговые лотки и аттракционы, при этом на зеленой зоне. Мы пошли законным путем, и не начали торговать, пока не оформили документы, а  под носом у председателя приморского района стоят на клумбах тяжеленные аттракционы и они не знают об этом. Заявляют, что не их эта парафия проверять и запрещать. Тогда зачем нужны такие должности? Зачем тратить бюджетные средства на их содержание?

Мы пошли дальше и выяснили, почему председатель Жаданова и ее заместитель Быкова не замечают нарушений и не дают положительных решений. Оказалось за те места, где мы собирались согласовать документы, уже внесены денежные средства и там собираются торговать другие люди. Уже через пару дней на наших местах выросли еще развлекательные аттракционы. В момент рассмотрения нашего третьего заявления выходит видео сюжет о желании должностных лиц заработать. И уже на четвертое заявление о согласовании лотка мы выяснили, что за данными аттракционами стоят некие депутаты городского и областного совета. Но это мелочь по сравнению с тем, что руководит, то есть, «крышует» весь этот бардак секретарь Одесского городского совета Потапский Алексей Юрьевич. Помошники его Звягин Олег Сергеевич, депутат от БПП и Гуславский Леонид Константинович. А в управлении торговли пояснили, что предприниматель, которого «крышуют» эти особи, положил за свой счет плитку в данном сквере. Соответственно в мэрии эти деньги украли, но обязались другим предпринимателям отказывать в согласовании торговых мест.

Итак, получается, что городской совет установил рамки для предпринимателей. Желаешь зарабатывать, оплати услугу. Не обязательно давать взятку. Плитка на тротуаре, это тоже деньги, которые якобы списываются из бюджета. Но ложатся в карман чиновников. И так происходит везде. Парковки и стоянки также за свой счет делают участки дорог и тротуаров, межквартальных проездов. У павильонов торговых также ложится плитка самим предпринимателем, а с бюджета снимает «балансосодержатель» и отчитываются наверх как работа выполненная властями. Кругом воровство и обман.

Когда вы уже наворуетесь?  Когда уже у вас проснется совесть? Эти вопросы адресованы городским властям Одессы. Знайте, люди терпят вас, но терпение может «лопнуть».

Будьте взаимно вежливыми с государственными служащими, помните – они работают для нас.

Страницы

Яндекс.Метрика

Сейчас на сайте

Пользователей онлайн: 0.

Контакты

Вы можете связаться с нами используя следующие номера телефонов.