Скандал в Одесі. До комісії з переатестації працівників міліції включили особу, засуджену за шахрайство

среда, 24 февраля, 2016 - 21

"Деканоїдзе, підписуючи наказ про формування апеляційної комісії в Одесі, орієнтувалась виключно на прізвище. Головне – аби закінчувалось на «-швілі»

В Одесі до апеляційної комісії (тобто комісії, яка розглядає скарги колишніх співробітників міліції на результати переатестації) наказом Хатії Деканоїдзе включений такий собі засуджений раніше за шахрайство Костянтин Цховребашвілі, - повідомляє iPress

Про це написав журналіст - розслідувач Володимир Бойко на своїй сторінці у Facebook
"Внесу ясність у те, хто здійснює добір поліцейських. Наприклад, в Одесі до апеляційної комісії (тобто комісії, яка розглядає скарги колишніх співробітників міліції на результати переатестації) наказом Деканоїдзе включений такий собі Костянтин Цховребашвілі. Батоні Цховребашвілі з гордістю повідомив про це на своїй Фейсбук-сторінці, порекомендувавши одеситам «крепиться», - зазначив Володимир Бойко. - І, дійсно, ця рекомендація є слушною. Оскільки сам Цховребашвілі, якби б захотів вступити до лав Національної поліції, отримав би відмову, бо, відповідно до п.4 ч.2 ст.61 Закону України «Про національну поліцію», не може бути поліцейським особа, щодо якої було припинено кримінальне провадження з нереабілітуючих підстав. Річ у тім, що Цховребашвілі Костянтин Костянтинович, 1 липня 1969 року народження, президент клубу дзюдо «Європа» – це відомий в Одесі пройдисвіт, відносно якого 13 березня 2013 року було відкрито кримінальне провадження № 42013170010000103 за підробку документів і використання завідомо підроблених документів".

За словами журналіста, попри заможність і чималі зв’язки закрити кримінальне провадження з реабілітуючих підстав – наприклад, через відсутність в його діях складу злочину – Цховребашвілі не вдалось. І тоді Цховребашвілі домовився з суддею та прокурором про закриття справи з нереабілітуючих підстав. А саме: Цховребашвілі визнав себе винним у вчинені злочину та погодився на те, щоби справа була закрита – тільки не смійтесь – через «зміну обстановки» й тому що підозрюваний втратив суспільну небезпечність.

"Ось ухвала Приморського районного суду м. Одеса від 12 вересня 2014 року про визнання Цховребашвілі винним у скоєні злочинів, передбачених ч.1 і ч.4 ст.358 КК України, та звільнення його від покарання у зв’язку з тим, що цей пан вже більше не становить загрози для суспільства. Залишається здогадуватись, у яку суму підозрюваному обійшлась ця ухвала. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41129661 Можна уявити, які кадри рекомендує до Національної поліції шахрай, який з діяльністю правоохоронних органів раніше стикався лише в якості підозрюваного, - написав Володимир Бойко. - Виявляється, людині, якій законом прямо заборонено служити в поліції, цілком можна довірити контролювати переатестацію та займатись добором поліцейських. І, дійсно, кому ще визначати кадрову політику Національної поліції, як не керівникам клубів дзю-до? А все тому, що видатна юристка сучасності Деканоїдзе, підписуючи наказ про формування апеляційної комісії в Одесі, орієнтувалась виключно на прізвище. Головне – аби закінчувалось на «-швілі»".

 "Дві заїжджі фурії, що взялись «засвоювати» кошти, виділені на реформування міліції – Зґуладзе та Деканоїдзе – ніколи в житті раніше не стикались з правоохоронною діяльністю й уяви не мають, за якими критеріями повинні добиратись співробітники поліції. Та й звідкіля тій уяві взятись, якщо Деканоїдзе – це колишній міністр освіти і науки Грузії, а журналістка Зґуладзе, працюючи в грузинському МВС, займалась виключно прес-службою та організацією фуршетів і презентацій?", - резюмував Володимир Бойко. 

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки
Яндекс.Метрика

Сейчас на сайте

Пользователей онлайн: 0.

Контакты

Вы можете связаться с нами используя следующие номера телефонов.