ПОЛИЦИЯ СПИТ, А СЛУЖБА ИДЕТ (ВИДЕО)

понедельник, 25 января, 2016 - 18

Каждый военнослужащий срочной службы до присяги и первые полгода, в зависимости от того кто когда проходил службу, недосыпал. Потому что новый распорядок дня в армии, после жизни с мамой и папой, существенно отличается. Дисциплина в армии является наивысшей точкой опоры в воспитании духа нового индивидуума. Подъем в 06:00, утренняя зарядка, построение, весь день солдат чем-то занят. Уже после появления новобранцев чуть напряжение спадает. Устают все. Вот в рядах солдат и появилось выражение: «Солдат спит, а служба идет». Это выражение несет в семе долю юмора, так как в мирное время, если не заметил командир, что солдат спит, ничего серьезного не произойдет. Каждая минута сна приближает солдата «срочника» к увольнению в запас. Большая часть солдат мечтает об этом дне весь срок службы.

Что же касается нашей доблестной полиции? Могут ли они спать на посту? Полицейские, которые получают заработную плату из бюджета страны более 8000 грн, не имеют права спать, чем тратят средства налогоплательщиков. При этом, служба у полицейского по графику, что предусматривает выходные, чего нет у солдата «срочника».

Журналисты Дорожного контроля. Одесса зафиксировали вопиющий факт превышения полномочий, пользование служебным положением, проявлением халатности и расхлябонасти при исполнении служебных обязанностей. В патрульном автомобиле полиции 1743, ранним утром 21 декабря 2015 по ул. Воробьева, напротив ГКБ №11 был зафиксирован спящий полицейский женского пола. Что примечательно, напарника рядом не было. Наши предположения, так как дежурство происходит в определенных квадратах города, за которыми закреплены полицейские, данный квадрат, возможно, совпадал с адресом проживания напарника.  Он пошел домой спать, а напарницу оставил блюсти. Так как время было раннее, 07:15, полицейскую разморило, она и уснула в отмеску напарнику. Тот в свою очередь не торопился возвращаться. Заработную плату платят не по выработке, а помесячно, зачем напрягаться?

По данному факту в департамент полиции г. Одессы направлено информационный запрос:

                                                                                   До управління патрульної поліції

 

                                                                                   Булгару Олексія Борисовича

                                                                                   Журналіста газети «Дорожный контроль. Одесса»

                                                                                   Адреса редакції: 65000, м. Одеса, вул. Гімназична, 30

                                                                                   (підвальне приміщення), тел. 097-586-63-64

                                                                                   063-777-22-91

 

                                                               ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

 

Згідно із Конституцією України, стаття 40. Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно до Закону України «Про інформацію», Стаття 2. Основні принципи інформаційних відносин
1.Основними принципами інформаційних відносин є: гарантованість права на інформацію;

відкритість, доступність     інформації,    свобода    обміну інформацією;

……….
достовірність і повнота інформації;

Стаття 3. Державна інформаційна політика:
1.Основними напрямами державної інформаційної політики є: 
забезпечення доступу кожного до інформації; 
Стаття 5. Право на інформацію: 
1. Кожен  має  право на інформацію,  що передбачає можливість вільного одержання, 
використання, поширення, зберігання та захисту інформації,   необхідної  для  реалізації  своїх  прав,  свобод
 і законних інтересів. 
Стаття 7. Охорона права на інформацію:
1.Право на інформацію охороняється законом. Держава гарантує всім  суб'єктам  інформаційних  відносин  
рівні права і можливості доступу до інформації. 
Стаття 27. Відповідальність за порушення законодавства  про інформацію:
Порушення законодавства України про  інформацію  тягне  за собою   дисциплінарну,   цивільно-правову,   
адміністративну   або кримінальну відповідальність згідно із законами України. 

На підставі Закону України «Про звернення громадян», Стаття 1. Звернення громадян

Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян:

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

На обґрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну.

На підставі вище наведеного,

                                                                       ПРОШУ:

  1. Надати нарочно письмову обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк;
  2. Чи має право працівник патрульної поліції ображати гідність громадянина при бесіді з ним, чи затриманні, в незалежності чи є громадянин правопорушником?
  3. Чи має право працівник патрульної поліції перешкоджати професійній діяльності журналіста після пред’явлення редакційного посвідчення журналіста особою, яка представляється журналістом?
  4. Чи має право працівник патрульної поліції висловлювати свою особливу думку про правопорушення, не доводячи до відома правопорушника норму законодавства, не маючи доказів правопорушення, свідків правопорушення, виносячи постанову про адміністративне правопорушення?
  5. Чи має право працівник патрульної поліції, знаходячись у форменому одязі та патрульному автомобілі спати чи іншим способом відпочивати, при виконанні службових обов’язків?
  6. Чи має право працівник патрульної поліції знаходитись у патрульному автомобілі в свій вихідний у форменому одязі не при виконанні службових обов’язків?
  7. Надати відповідь посилаючись на норми законодавства згідно ст. 3 Закону України «Про національну поліцію».

 

24.12.2015                                                                                                              Булгару О. Б.

 

По состоянию на 25 января 2016 года ответа от патрульной полиции г. Одессы не поступило, чем они нарушили Закон Украины «Об обращении граждан». Уже в ближайшее время нами будет состав лен иск о признании действий и бездействий противоправными. Можем констатировать факт, в 2009 году, когда мы только начинали бороться с противоправными действиями сотрудников ГАИ и МВД, нам также не отвечали на запросы и заявления. Продолжалось это до 2011 года. Новая полиция, это та же старая милиция. Видимо только время может расставить все точки над «и».

Будьте взаимно вежливыми с работниками полиции, помните – они работают для нас.

 

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки
Яндекс.Метрика

Сейчас на сайте

Пользователей онлайн: 0.

Контакты

Вы можете связаться с нами используя следующие номера телефонов.